Počet položiek: 0 0,00 €

Povlak vlnený z vlneného včesu jednostranný s motívom ružičky ružovej 1x 70/40

Vlnený povlak na vankúš jednostranný - jedna strana bavlnená látka s motívom drobnej ružičky a prúžkov na smotanovom podklade, druhá strana prírodný vlnený včes

kliknutím zväčšíte
Povlak vlnený z vlneného včesu jednostranný s motívom ružičky ružovej
Povlak vlnený z vlneného včesu jednostranný s motívom ružičky ružovej Povlak vlnený z vlneného včesu jednostranný s motívom ružičky ružovej Povlak vlnený z vlneného včesu jednostranný s motívom ružičky ružovej Povlak vlnený z vlneného včesu jednostranný s motívom ružičky ružovej
Vyberte variantu:
21,76 €Posledný kus
ks
Kód:PvjmozartB
Cena s DPH : 21,76 €
DPH:20 %
dostupnosť:Posledný kus ( 1x 70/40 )

Jednostranný vlnený vankúš z prírodného ovčieho vlneného včesu má z jednej strany bavlnenú látku s potlačou (podľa momentálnej ponuky) a zo strany druhej vlnený včes, čo je teda strana používaná na telo.

Vďaka kontaktu pokožky s vlnou je ľudské telo vystavené priamemu pôsobeniu tzv. "suchého tepla", ktoré uľavuje od bolesti svalov, šliach a kĺbov a má priaznivý vplyv na celkové zdravie človeka. Krásne Vám rozprúdi krvný obeh a tým pomáha telo harmonizovať a revitalizovať. Vďaka svojim liečebným schopnostiam je vlna obľúbená pri liečbe reumatizmu. Je taktiež výborným pomocníkom pri liečbe nervových, gynekologických a urologických problémov.

Vzhľadom k priamemu pôsobeniu vlny na telo pri tomto type deky poskytujú prikrývky ľudskému telu akúsi "mikromasáž", ktorá je pre telo povzbudzujúca a regenerujúca. Podporovaním krvného obehu znižuje riziko srdcového infarktu, povzbudzuje prekrvenie buniek, zlepšuje prekrvenie mozku, čo priaznivo ovplyvňuje pamäť a koncentráciu. Zároveň dochádza ku vtieraniu lanolinu do pokožky, čo ju zjemňuje a pôsobí protizápalovo.

Rozmer: 40 × 70 cm

Lícová strana:  prírodný ovčí vlnený včes v prírodnej bielej

Rubová strana: 100% bavlnená látka so vzorom

Vzor: farba a vzor bavlnenej látky sa mení podľa možností skladových zásob

Výplň: duté vlákno

!_potrebujete poradit ?_! Povlak vlnený z vlneného včesu jednostranný s motívom ružičky ružovej

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Váš odkaz
     !_vice informaci_!
pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
email Vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam