Počet položiek: 0 0,00 €

Osobný odber

PONÚKAME PRE VÁS MOŽNOSŤ OSOBNÉHO ODBERU VAMI OBJEDNANÉHO TOVARU V SIETI VÝDAJNÝCH MIEST ZÁSIELKOVŇA!!!

Tieto výdajné miesta umožňujú vyzdvihnúť si Váš tovar v čase a mieste, ktoré Vám najlepšie vyhovuje.

 

 Čo je ZÁSIELKOVŇA?

 

Ide o širokú sieť, cca 80 výdajných miest po celej SR, s ktorými spolupracujeme a kde si môžete tovar po objednaní vyzdvihnúť, či už cestou z práce či v obchodnom centre. Zoznam pobočiek nájdete tu.

Tovar posielame za cenu 2,9 EUR.

Ako služba funguje? Pri objednávke v našom obchode si vyberiete pobočku, ktorú máte najbližšie. Akonáhle dáme Zásielkovni tovar k preprave, obdržíte od nich email s prepravným číslom, vďaka ktorému môžete Vašu zásielku sledovať online. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete v prevádzkovom čase na príslušnej pobočke do 7 dní vyzdvihnúť. Pokiaľ nebudete mať v týždni zrovna čas, stačí poslať odpovedajúcu SMS a Zásielkovňa Vám zdarma lehotu predĺži až na 21 dní. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek, od okamihu získania hesla. Alebo pre ňu napríklad niekoho poslať. Nemusíte ukazovať občiansky, stačí poznať heslo!

Váš odkaz

Vaše meno, priezvisko, firma:*
Váš email:*
Váš telefón:*
Váš odkaz:*
opíšte kód:* antispam
     !_vice informaci_!

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súboru cookie.   Ďalšie informácie