Počet položiek: 0 0,00 €

Detská vlnená prikrývka obojstranná z vlny Merino s motívom ovečiek

Detská vlnená prikrývka obojstranná z jemných vlákien vlny - európské merino so vzorom ovečky

kliknutím zväčšíte
Detská vlnená prikrývka obojstranná z vlny Merino s motívom ovečiek
ks
Kód:Dvlpobo
Cena s DPH : 27,38 €
DPH:20 %
dostupnosť:5 dní

Detská obojstranná vlnená prikrývka z jemných vlákien merino vlny, ktorá má z oboch strán kvalitný vlnený materiál s pekným vzorom ovečky. Vlákna vlny merino sú charakteristické veľkou jemnosťou a príjemným dotykom finálneho produktu.

Táto vlnená deka je charakteristická najjemnejšou merino vlnou a nadčasovou technológiou spracovania. 

Vďaka kontaktu detskej pokožky s vlnou je telo dieťaťa vystavené priamemu pôsobeniu tzv. "suchého tepla", ktoré uľavuje od bolesti a má priaznivý vplyv na celkové zdravie. Krásne rozprúdi krvný obeh a tým pomáha detské telíčko harmonizovať.

Vzhľadom k priamemu pôsobeniu vlny na telo pri tomto type deky poskytujú prikrývky detskému telíčku akúsi "mikromasáž" a zároveň dochádza ku vtieraniu lanolinu do pokožky, čo ju zjemňuje a pôsobí protizápalovo!

Vašemu dieťaťu nebude teplo ani zima vďaka schopnosti vlny prispôsobiť sa telesnej teplote. Táto detská prírodná prikrývka z ovčej vlny je vhodná pre alergikov, astmatikov, reumatikov, pretože odpudzuje prach, roztoče a baktérie. 

Rozmer : 100 × 150 cm

Materiál: 100% vlna

Plošná hmotnosť (gramáž):  450g/m2

Tieto prikrývky dobre znášajú aj náročné podmienky. Majú schopnosť znižovať statickú elektrinu, preto odpudzujú prach a špinu. Dynamika vlneného vlasu naviac spôsobuje, že všetky nečistoty sú vynášané na povrch vlasov rovnako ako u živých ovcí, zatiaľčo v hĺbke zostáva pletenina stále čistá. U týchto prikrývok môžme teda hovoriť o vysokom stupni samočistenia, schopnosti prirodzene regenerovať a zachovávať si stále dobrý vzhľad. Ľahko sa udržujú a čistia.

Pri väčšom znečistení odporúčame prikrývky prať v ruke (či v práčke na program vlna) pri teplote 30ºC v pracích prostriedkoch určených na pranie vlny s obsahom lanolinu napr. prípravkom Natur Woll z našej ponuky. Po vypraní je vhodné prikrývky ľahko vymačkať, ale nežmýkať a nechať usušiť volne zavesené, ale nie na priamom slnku.

!_potrebujete poradit ?_! Detská vlnená prikrývka obojstranná z vlny Merino s motívom ovečiek

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Váš odkaz
     !_vice informaci_!
pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
email Vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam